Новини

У кого найкраще різдвяно-новорічне оформлення закладу

Новини
115 переглядів

У Володимирській міській територіальній громаді підбили підсумки конкурсу-огляду «Найкраще різдвяно-новорічне оформлення об’єктів бізнесу громади», який проводився з метою підтримки підприємців, що власним коштом створюють святкову атмосферу для мешканців і гостей міста. Про це інформують у Володимирській міській раді.

Конкурсна комісія протягом двох днів здійснила виїзні огляди об’єктів господарювання. Загалом залучили до оцінювання 46 закладів бізнесу. Члени комісії відзначили позитивну динаміку – кількість прикрашених об’єктів суттєво зросла, у порівнянні з 2021 роком, коли востаннє проводився аналогічний конкурс.
Оцінювання проводилося відповідно до затверджених критеріїв у чотирьох номінаціях, а також шляхом онлайн-голосування у номінації «Глядацькі симпатії», в якому взяли участь мешканці громади.
Переможцями конкурсу стали у номінаціях: Стиль Різдва» – «Ларома», «Світлова магія» – «Pancake bakery» та «Панбуд», «Масштаб свята» – «Вулик», «Атмосфера свята» – «Торба», «Глядацькі симпатії» – «АНЯ».
Міський голова Ігор Пальонка подякував учасникам та відзначив переможців конкурсу пам’ятними відзнаками та преміями.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up