На головну Новини У Льотничівському НВК готують страви за рецептами зіркового шеф-кухаря

У Льотничівському НВК готують страви за рецептами зіркового шеф-кухаря

129

Льотничівський НВК уже другий рік поспіль бере активну участь у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Черговим етапом стала участь у конкурсі від відомого українського кулінарного експерта, шеф-кухаря та телеведучого Євгена Клопотенка.

Згідно з умовами конкурсу, один-два дні на тиждень учні повинні харчуватися у їдальні навчального закладу за новими рецептам від Клопотенка. Це має сприяти підвищенню та поширенню рівнів культури здорового харчування та заохоченню шкіл до експериментування над звичними стравами, а також внесенню нового смакового і естетичного забарвлення шкільним стравам.

- реклама -

«Деякі з цих рецептів  у школі почали впроваджувати ще з вересня минулого року. У цьому нам посприяв зимнівський голова В’ячеслав Католик. Щодо конкурсу, то участь у ньому проходила у кілька етапів. Спочатку обирали меню, в якому враховували побажання учнів. На другому етапі ввели обрані страви в раціон. Нововведення всім припали до смаку. Варто було побачити  здивовані обличчя дітей, коли вони вперше у житті побачили рожеве картопляне пюре!», – розповідає заступник директора НВК Ірина Боярина.

Замість звичних ще, мабуть, із радянських часів, страв, двічі на тиждень у їдальні півтори сотні дітлахів із задоволенням смакують картопляним пюре з соком буряка, печенею по-домашньому, смаженим хеком, куркою, тушкованою у соусі, курячим шніцелем, гуляшем зі свинини, свіжими овочевими салатами та новим для багатьох чаєм каркаде.

Переможців конкурсу, які отримають подарунки від проекту Healthy Schools, та про візит Євгена Клопотенка до своєї школи, оголосять уже 3 березня на сайті програми. Тож бажаємо льотничівській школі успіху!

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять + девять =