Новини
Сьогодні

У Льотничівському НВК відкрили інклюзивно-ресурсну кімнату

Архів
84 переглядів

Відкриття такого осередку для занять і розвитку дітей з інвалідністю відбулося в рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів. Приурочений йому захід «Повір у себе» відбувся 3 грудня в приміщенні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с.Льотниче. Участь у ньому взяли  діти з особливими потребами, які проживають на території Зимнівської сільської ради.

Розпочалося їхнє свято з концерту, на якому діти демонстрували свої таланти: вміння декламувати вірші, співати пісні, презентували художні доробки. Позитивні емоції дітлахам та їхнім батькам подарувала поява мультяшного персонажа, роль якого зіграв спеціаліст Центру культури та дозвілля Зимнівської ОТГ Дмитро Тєрьохін. Він залучив до веселої забав глядачів, розважав жартами і піснями.

Зі словами найтепліших слів, щирих зичень до дітей з інвалідністю та їх  батьків звернувся заступник сільського голови Василь Поліщук. Він також підкреслив, що одним із головних завдань влади є створення комфортного інклюзивного середовища для дітей та дорослих з особливими потребами. Працівники відділу соціального захисту населення Зимнівської сільської ради вручили дітям з інвалідністю 39 подарункових наборів, придбаних за сприяння сільського голови В’ячеслава Католика.

А після урочистостей в актовому залі відбулася ще одна приємна подія: у приміщенні Льотничівського НВК відкрили затишну і комфортну інклюзивно-ресурсну кімнату, де зможуть цікаво і з користю проводити час діти з особливими потребами.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up