Новини

У міській бібліотеці визначила найкращий клас читачів

Архів
12 переглядів

Минулого тижня у міській бібліотеці для дітей відбулося відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання під гаслом ”Запрошує весна у світ казковий”, на яке запросили учнів 4-Б класу НВК «школа-ліцей» № 3.

Завідувач бібліотеки Ольга Лівак та бібліотекарі Тетяна Островська, Марія Бардась і Тетяна Шуба організували для дітей модний книжковий показ “Зустрічаємось з книжками, прикрашаємось думками”, під час якого познайомили гостей з сучасною українською та зарубіжною літературою. Допомагали у проведенні свята активісти, учні 6-Б класу НВК№  3 Оля Васильчук, Софія Марчак, Каріна Колесник, Анастасія Курило, Маріам Нечипорук та учениця ЗОШ № 2 Уляна Сурмик.

Начальник відділу культури та туризму Дмитро Терьохін вручив грамоти та подарунки лідерам читання Марії Потирук (ЗОШ № 5), Іллі Антонюку (ЗОШ №2),  кращому читачу Маргариті Кучер (НВК №3), найвідповідальнішим та найдисциплінованішим читачам Діані Франчук (ЗОШ № 2), Максимові Дрейчану (НВК № 3) та Олегові Костюку ( ЗОШ №2). За співпрацю у популяризації  дитячої  літератури нагороджений 6-Б клас НВК №3 (класний керівник Людмила Трачук). А найкращим читаючим класом став 4-Б з цього ж закладу  (класовод  Олена Здомищук).

Школярі та педагоги НВК № 3 дякують організаторам свята за за чудовий настрій і за співпрацю.

Олена Здомищук,

класовод 4-Б  НВК 3

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up