Новини

У міському конкурсі перемогла «Турбота взамін на любов»

Архів
48 переглядів

У міськвиконкомі відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду програм, проектів, розроблених інститутами громадського суспільства стосовно дітей. Їх подали  молодіжна організація «Реверс», керівником якої є депутат міської ради Максим Клим’юк, чий  проект «Турбота взамін на любов» торік став переможцем і був успішно реалізований.

Керівник ГО «Берег надії» Олена Кандиба  запропонувала продовжити термін подання проектів на два тижні, оскільки «Реверс» виявився  єдиним учасником, що  може свідчити  про недостатню популяризацію конкурс, в якому  вона  теж не проти  взяти участь, подавши  на розгляд комісії проект щодо організації семінарів та презентацій.  На що член комісії В’ячеслав Петрук зауважив, що згідно з  регламентом термін подачі проектів  можна  продовжити на 20 днів, але це стримає  реалізації вже поданих програм. Торік комісія йшла на зустріч «Берегу надії» та продовжувала строки, однак та так і не представила  свого проекту. Інформація про конкурс, який, до речі, проводиться кілька років поспіль, розміщена на офіційному сайті міськради,  про його проведення було оголошено у газеті «Слово правди». Стосовно семінарів В’ячеслав Петрук запропонував звернутися до управління освіти, молоді та спорту і узгодити це питання, оскільки діє спеціальна програма, яка передбачає залучення коштів для подібних заходів.

Максим Клим’юк у свою чергу заявив, що зніме два проекти у випадку, якщо інша громадська організація подасть свій. І зауважив, що якби «Реверс» постійно не брав участі у конкурсі, він би вже й не проводився. Адже  хоч у місті більше  сорока зареєстрованих  громадських організацій,  охочих долучитися до нього не знайшлося.  Максим заявив, що готовий підтримати  активних громадян, які мають цікаві ідеї.

Розглянувши проекти  «Військово-патріотичний табір», який презентував Руслан Бормовий, і «Турбота взамін на любов» та «Битва талантів», які представив Максим Климюк, комісія визнала «Турботу…», друге місце отримав «Військово-патріотичний табір»

Жанна БІЛОЦЬКА.

Коментарі
Теги: "Реверс", "Турбота взамін на любов", Жанна Білоцька, Максим Климюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up