Новини

У міському водоканалі – новий керівник

Архів
10 переглядів

   Начальником Володимир-Волинського управління водопровідно-каналізаційного господарства призначений Сергій Луцюк. 25-го жовтня міський голова Петро Саганюк представив колективу нового керівника.

Новий керівник водоканалу вже приступив до своїх обов’язків. На зустрічі з колективом він закликав колег працювати і вирішувати проблеми разом.  Міський голова Петро Саганюк натомість висловив сподівання, що в руках нового директора підприємство почне розвиватися. Очільник міста наголосив, що у Сергія Луцюка є великий досвід роботи, він добре проявив себе як керівник.

«Вивчивши всі документи, я ознайомився із станом заборгованості та розрахунків. Справді, є багато питань, над якими треба починати працювати. Про себе скажу, що не є людиною, яка готова рубати одразу з плеча. Ми з вами постараємося розібратися з ситуацією, вникнути в неї, знайти спільно шляхи виходу для того, щоб підприємство працювало і розвивалося, адже від його діяльності залежить якість життя мешканців міста і, відповідно, заробітна плата працівників», – зауважив начальник водоканалу.

Після представлення нового керівника Петро Саганюк спільно з першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком, начальником управління житлово-комунального господарства і будівництва Віктором Фіщуком та колективом обговорили проблемні питання в роботі підприємства.

Довідка: Сергій Луцюк у 2002-му році призначений головою правління Володимир-Волинського комбінату молочних продуктів, де працював до 2007-го року. З 2007-го по 2009-ий працював генеральним директором ВАТ «Ковельмолоко» та заступником директора з виробництва ТзОВ «Агротехніка».

Із 2010-го по 2011-ий працював першим заступником голови Володимир-Волинської райдержадміністрації. З 2011-го – директором Галіївського маслозаводу (Житомирська область) та директором птахофабрики «Авангард» (Івано-Франківська область).

У 2015 -2017 роках працював директором Славутського маслоробного комбінату та Рівненського молокозаводу. У 2010-му році обирався депутатом Володимир-Волинської районної ради.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up