Новини

У місті буде обеліск пам’яті холмщаків

Архів
29 переглядів

Звітно-виборні збори культурного товариства «Холмщина» відбулися наприкінці лютого у приміщенні міської ради.

Звіт голови  Юрія Грицюка та план роботи на 2018 рік прийняли одноголосно.  Крім цих стандартних питань, збори розглянули проект пам’ятного знаку, який холмщани хочуть встановити у нашому місті. Адже в усіх містах Західної України, де проживають переселенці, майже кожен другий житель має стосунок до трагічних подій 1944-го-47 років. Історію свого походження, своє минуле треба пам’ятати і ставитися до нього з повагою.

Самих переселенців залишилося вже не так багато. Але  приємно, що поступово зростає активність їхніх нащадків у першому, другому поколіннях. Пропозицію Юрія Грицюка підтримали члени ради товариства,  а проект нам допоміг зробити молодий архітектор Тарас Дукельський.

Холмщани та запрошені на збори представники міської і районної влади прийняли рішення втілити запропонований проект у життя. Одноголосно вирішено встановити пам’ятний знак на території храму Віри, Надії, Любові і матері їх Софії.

Для здійснення цього потрібні кошти, тому звертаємося до небайдужих людей, особливо, до тих, хто має безпосередній стосунок до Холмщини,  із проханням внести посильну пожертву на встановлення пам’ятного знаку. Щоб надати гроші, треба звернутися до голови товариства за телефонами: 0505544667, 0634101802, 0972531389.

   Галина БОРБЕЛЮК,

член ради культурного товариства «Холмщина».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up