Новини

У місті та районі працюватимуть дві нові офіцерки громад

Аліна Мартинюк та Іванна Атлас – перші поліцейські офіцерки громад у області. Жінки разом зі своїми десятьма колегами-чоловіками пройшли у Вінниці спеціальний курс навчання і нестимуть службу у громадах.

28-річна Аліна Мартинюк, старший лейтенант поліції, працюватиме у Володимирі, до сфери її обслуговування належатимуть кілька вулиць міста, а це – більше десяти тисяч мешканців. Усі вони знатимуть Аліну та в будь-яку пори доби зможуть звернутись по допомогу. Адже це – головне завдання ПОГів: бути поруч там, де потрібні, і жити на тій території, де несеш службу.

Чоловік у неї – військовий, виховують 7-річну донечку. Поліцейська каже, що побут у сім’ї налагоджений (раніше працювала дільничною інспекторкою), дитина достатньо самостійна, тож вона цілком може віддаватись роботі

Щодо якості навчання, то Аліна під значним враженням. Адже все відбувалось практично та інтерактивно, було чимало нового.

«Я люблю свою громаду, а вона любить мене», – так відгукується про Павлівську громаду капітан поліції Іванна Атлас. 39-річна поліцейська віднині нестиме службу на території 20 населених пунктів, де проживає понад 9 тисяч людей. Багато років жінка працювала старшою дільничною в Іваничах та Горохові, тож проблематику місцевих мешканців знає і вміє розв’язувати.

Син поліцейської вже повнолітній і має свою сім’ю, інші члени родини не проти, що Іванна тепер ще більше відаватиме часу службі на благо громади. Та й сама жінка щаслива, що може бути корисною в такий час

Щодо навчання, то вона відзначає хороший рівень викладання тактики та вогневої підготовки, а також нові навички у спілкуванні з людьми та публічних виступах. Окрім того, за час навчання Іванна двічі здавала кров для потреб, адже є багатолітньою доноркою.

Наразі в 41 громаді Волині несе службу 61 поліцейський офіцер.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up