Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

У місті обрали «Княжну-2017»

Архів
38 переглядів

Півтора місяця тривала підготовка до конкурсу краси «Княжна-2017». Заявили про участь у ньому до двадцяти дівчат, проте у фінал пройшли лише 11. Це студентки місцевого педколеджу та Східноєвропейського національного університету. Організаторами традиційно стали управління освіти, молоді та спорту із незмінним режисером, викладачем педколеджу Тамарою Карпук, сценаристом Світланою Лиско, художником-оформлювачем Оленою Гаврилюк та постановницею танців Валентиною Карпюк.

Після довгих тренувань у Міжнародний жіночий день учасниці вийшли на сцену районного будинку культури, де їхні хист і красу оцінювало журі, у складі якого були помічник народного депутата Андрій Бокоч, секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерській, голова молодіжної ради Максим Климюк, військовий комісар Руслан Яцій, представник ПП «Укр-Петроль» Юлія Гайда, княжні 2003 та 2006 років Олена Омелюх та Анастасія Азанова. Ведучими були Тетяна Дьоміна, Андрій Кравченко та Анна Кондисюк.

Перший вихід дівчат відбувся у національному вбранні, після чого мала б бути відеопрезентація про кожну. Це б допомогло журі та глядачам більше дізнатися про претенденток на корону. Прикро, але цього не сталося через технічні причини. Упродовж конкурсу глядачів своїми виступами радували Тетяна Табаченко, Олена Мерзлова, ансамбль «Водограй», танцювальний ансамбль «Колорит», театр «Різнобарв’я» та луцький квартет «Лучано».

Дівчата кілька разів дефілювали у різноманітних вбраннях: вечірніх та весільних сукнях, купальниках, виконали спільний танець. А у перерві глядачі обирали «Міс глядацьких симпатій». Правда, дещо незрозуміло, як можна було це зробити після двох дефіле, розбавлених виступами співаків? Та й протягом усього конкурсу жодна з учасниць не вимовила ані слова. Тож невідомо, за якими критеріями журі обирало переможниць.

Але після дебатів, які кипіли за лаштунками, воно визначилось з вибором і «Княжною-2017» стала студентка педколеджу Анастасія Тимощук. Крім корони, яку вручила їй володарка титулу 2013 року Анна Кондисюк, дівчина відзначена у номінації «Чарівність».

Приз глядацьких симпатій завоювала Юлія Кінах, у номінації «Романтичність» відзначили  Іванну Поліщук, «Фотогенічність» –  Олену Калагурську, «Оригінальність» – Юлію Куриленко, «Вишуканість» – Аліну Гейко, «Ніжність» – Анастасію Лабай, «Артистичність» – Марту Новосад, «Креативність» – Оксану Мільчаковська, «Загадковість» – Наталію Ослюк, «Граціозність» – Ларису Головенець.

Жанна БІЛОЦЬКА.

Коментарі
Теги: Жанна Білоцька, Княжна Володимира, краса, РБК
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up