На головну Новини У місті офіційно відкрили дитсадок «Сонечко»

У місті офіційно відкрили дитсадок «Сонечко»

186

Учора відбулося офіційне відкриття закладу дошкільної освіти №3 «Сонечко», який із структурного підрозділу школи-інтернату «Центр освіти на соціально-педагогічної підтримки» після її реорганізації в ліцей перетворився на автономний дитсадок, що входить до системи дошкільних закладів міста.

На відкриття завітали секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський, начальник відділу освіти, молоді та спорту міськвиконкому В’ячеслав Петрук, директор ліцею «Центр освіти» Валентин Вірковський та директор ЗДО №8 «Вишиванка» Зоряна Гузь.

- реклама -

 

   Директор дитсадка «Сонечко» Наталія Ростопчина розповіла, що для закладу з автономного статусу фактично нічого не змінилося – як і було обіцяно перед реорганізацією, зберегли і колектив, і матеріальну базу. Та й залишилися у своїх рідних стінах. В садочку функціонує три групи, всі вони є інклюзивними. Загалом тут виховується вісім дітей з особливими освітніми потребами, і розвиток інклюзії залишається одним із пріоритетів закладу.

Процес перетворення у ЗДО № 3 для батьків і вихованців відбувся практично непомітно, адже садочок працював у звичному режимі. Втім, для адміністрації та колективу він був непростим, адже мали багато роботи з документацією, ліцензуванням та іншими формальностям. Всі труднощі вдалося подолати успішно, за що Наталія Ростопчина вдячна міським чиновникам та адміністрації закладу, зі структури якої вони вийшли.

    У дитсадку, що відтепер називається «Сонечко», уважно ставляться до потреб кожної дитини і розвивають таланти і здібності. Це на святі продемонстрували й вихованці старшої групи, які виконували пісні і танці, декламували віршики. А після короткої урочистості та екскурсії закладом всі розійшлися займатися найголовнішими справами: діти – гратися, навчатися, розвиватися  і рости, а вихователі – допомагати їм у цьому.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × два =