Новини

У місті стартував опалювальний сезон

Архів
24 переглядів

Опалювальний сезон у місті розпочався сьогодні, 4 жовтня. Подачу тепла розпочали у стаціонарному відділення територіального центру соціальної допомоги, де проживають одинокі непрацездатні громадяни, а також у приміщення лікарні.  Інформацію про це оприлюднили на офіційному сайті міської ради.

При цьому зазначено, що середньодобова температура більше 8 градусів за Цельсієм дозволяє не вмикати опалення у бюджетних установах.

Ситуацію прокоментував перший заступний міського голови Ярослав Майтвічук:

-На звернення керівників вказаних установ,  вивчивши температурний режим всередині приміщень, було прийнято однозначне рішення про початок опалювального сезону у місті  із цих двох закладів соціальної сфери, – зазначив він. –  У територіальному центрі постійно проживають люди похилого віку, у лікарні  на стаціонарі перебуває багато пацієнтів, адже осінь – час загострення хвороб. Хворі люди у першу чергу потребують комфортних умов перебування, а так як ці установи мають свої власні котельні, то це дало змогу негайно організувати теплопостачання. Щоденно тримаємо на контролі температурний режим  у садочках, школах, інших закладах та установах, щоб вчасно відреагувати на необхідність увімкнення опалення.

Коментарі
Теги: опалювальний сезон, Ярослав Матвійчук
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up