На головну живи активно У мотокросі перемогли місцеві спортсмени

У мотокросі перемогли місцеві спортсмени

101

 

  Минулого понеділка вже учетверте у Володимирі-Волинському відбулися змагання із мотокросу, які були присвячені 14-й ОМБр. Участь у них взяли 45 спортсменів-мотоциклістів з різних регіонів України: Закарпаття, Львова, Рівного, Волині, а також із сусідньої Білорусі. Проводились змагання, організовані місцевим мотоклубом «Віраж ВВ», традиційно на території поблизу колишнього радгоспу «Волинський».

- реклама -

Якщо чотири роки тому це були показові виступи на трасі завдовжки  лише 950 метрів, то цьогоріч трасу продовжили аж до 1730 метрів, а самі змагання проведено на значно вищому рівні. Один із організаторів дійства та співзасновник мотоклубу «Віраж ВВ» Валерій Олексюк розповідає, що приблизно до 2000 року на території Володимирщини, зокрема  біля П’ятидень, регулярно проводились змагання із мотокросу. Згодом цей вид спорту у нашому регіоні почав занепадати, тож він разом із співзасновниками мотоклубу вирішили відновити цю традицію.

«Коли у 2016 році провели показові виступи до Дня міста, то не думали, що це матиме якесь продовження, але потихенько разом із колегою Валерієм Марухнішем почали будувати невеличку трасу поблизу колишнього радгоспу. Вже наступного року вона мала протяжність 1500, а ще через рік  – 1600 метрів. Поступово міняли конфігурацію, додавали нові елементи. Тож у 2017 році провели змагання на Кубок Володимира-Волинського, на які приїхали спортсмени з різних областей. А торік провели етап Кубка України з мотокросу у західному регіоні», – розповідає Валерій Олексюк.

На тренування на володимирську мототрасу приїжджають спортсмени з Червонограда та навіть Рівного, адже подібних умов для занять цим видом спорту у нашому регіону нема. Професіонали кажуть, що навіть ковельська траса уступає володимирській.

Учасників мотокросу, яким довелось подолати трасу із розташованими на ній двома десятками елементів різної складності (трампліни, різкі повороти та ін.),

розподілили по категоріях: початківці, аматори, ветерани, 50 кубічних см (об’єм двигуна)  та 65 – 85 куб. см. Наймолодшому учаснику було п’ять років, а найстаршому –  61. Всі учасники виїжджали на трасу по два рази. На кожну категорію визначили контрольний час. Змагання загалом тривали близько шести годин.

У загальному рейтингу команд перемогу здобули володимир-волинці із клубу «Віраж ВВ».

Нагадаємо, що змагання мали відбутись ще наприкінці травня, але через негоду їх перенесли на три тижні, дочекавшись, доки вода зійде з траси.

Тетяна ІЗОТОВА.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 − вісімнадцять =