На головну Новини У музичній школі триває онлайн-конкурс

У музичній школі триває онлайн-конкурс

179

Дитяча музична школа на період карантину започаткувала онлайн-конкурс для дітей «Володимир музичний». Проводиться він у двох номінаціях – вокальне мистецтво та інструментальне мистецтво. До участі запрошують усіх учнів закладу.

Щоб взяти участь, слід записати на відеокамеру або смартфон відео з виконанням будь-якого музичного твору в домашніх умовах, у період з 13 по 30 квітня розмістити його у соцмережі Facebook, вказавши своє прізвище та ім`я, клас навчання і назву твору (або оголосити це перед виступом) та обов`язково поставити хештег #володимир_музичний. У дописі позначити групу «Володимир-Волинська дитяча музична школа».

- реклама -

Переможців обирають за кількістю голосів, взяти участь у цьому можуть усі користувачі соцмережі. Для того, щоб проголосувати, у коментарях до конкурсного відео слід поставити смайлик. При підрахунку голосів враховуватимуться лише ті «смайлики», які були опубліковані в період відкритого голосування, та лише один голос від кожного користувача фейсбуку. Результати оголосять 8 травня.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять + 10 =