На головну Новини У Микуличівському лісництві облаштували першу в районі екостежку

У Микуличівському лісництві облаштували першу в районі екостежку

129

Володимир-Волинське лісомисливське господарство, працюючи в напрямку рекреації, не лише облаштовує нові зони відпочинку, а й прокладає екостежки. Нещодавно таку локацію відкрили у Микуличівсьому лісництві – у лісовому заказнику місцевого значення «Нехворощі».

Прогулянка пів кілометровою екологічною стежкою, яка бере початок від урочища Кошманка, принесе чимало позитивних емоцій та відчуттів, дозволить відчути гармонію з природою та набратися від неї сили. А ще – збагатить знаннями про навколишнє середовище та розповість детальніше про лісову галузь.

- реклама -

Так впродовж цього невеликого маршруту можна ознайомитися з різними породами дерев, які зростають на відведених для цього ділянках і слугують прикладами насаджень, що єна території усього ЛМГ. Це дуб, сосна, граб, осика, липа та інші. Про кожну з представлених порід подана детальна інформація. Також на стендах, що встановлені на стежці, можна прочитати про те, як орієнтуватися у лісі, дізнатися, які ссавці та птахи живуть в Українських лісахта ще чимало цікавих даних. Тут є навіть своєрідний готель для комах – показано зразки середовища, у якому живуть найдрібніші мешканці лісів.

А пройшовши босоніж сенсорною доріжкою, можна зробити екомасаж стопи і відчути на дотик природній покрив: шишки, мох, деревину, сіно, кору…Окрім того, що відвідувачі отримають чимало вражень, на згадку вони мають можливість зробити багато яскравих фото на фоні мальовничої природи –  тут облаштована спеціальна фотозона.

Організованих екскурсій цим маршрутом не проводять, відвідувачі самостійно у зручний для них час можуть прогулятися цією оригінальною локацією.

До створення екологічної стежки долучився колектив ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство». Безпосередню участь у її облаштуванні взяв лісничий Микола Конон та майстер лісу Павло Олійник, які й надалі дбатимуть про неї.

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотирнадцять + 20 =