Новини

У нашій літній школі вчився і венесуелець

Архів
1 переглядів

Завершила роботу літня школа мистецтв-2018, що діяла на волонтерських засадах. Останнє заняття, присвячене  цього разу гарячому батику,  відбулося минулої суботи.

Провела його завуч дитячої художньої школи Ірина Надюкова, котра давно захоплюється цим видом мистецтва. Цікавою була її розповідь про таємниці й особливості цієї технології  малюнку, художниця показала слухачам тканини і шарфи, розписані майстринями з острова Ява в Індонезіі, та їхні інструменти. А ще продемонструвала техніку створення таких виробів. Змогли спробувати  самостійно створити художні композиції  у техніці гарячого батику під її керівництвом і відвідувачі школи.

Цього літа на заняття, які проводили відомі українські митці, окрім володимирчан, приїздили жителі Ковеля, Нововолинська, Устилуга, приходив навіть хлопчина із Венесуели, котрий гостював у володимирських родичів. На жаль, майже не цікавилися таким видом безплатної художньої освіти вчителі трудового навчання, котрі могли б  використати нові знання для навчання школярів.

Волонтерки, засновниці літньої мистецької школи мати і донька Надюкови вдячні адміністрації і технічним працівникам міської школи № 1 за надане для занять приміщення, за розуміння, приязне ставлення, допомогу і плідну співпрацю.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up