Новини

У номері газети «Слово правди» за 29 лютого читайте…

Перша шпальта
290 переглядів
  • Що зроблено у міській громаді за минулий рік? Які завдання виконано, а з якими доведеться зачекати до Перемоги? Про результати міського господарювання за 2023 рік на сторінках газети звітує міський голова Ігор Пальонка.
  • Як поводитися з близькими і знайомими, які приїжджають із фронту у відпустку? Що варто змінити суспільству, щоб почувалися вони у ньому комфортно? Про це і не тільки розповідає практична психологиня, психотерапевтка, фахівчиня із воєнної травми Олена Токарєва.
  • Аж ніяк не дитячу мрію мають доньки загиблого Героя Петра Царика з Литовезької громади. Аня і Богданка збирають кошти на дрон-«камікадзе». Для цього старша донька малює картини, які демонструвалися і успішно продалися на її персональній виставці у місцевому ЦНАПі. Але коштів ще бракує і вони разом з мамою просять інших допомогти реалізувати їхню мрію.
  • Про непросте і насичене різним подіями 90-річної мешканки стаціонарного відділення терцентру розповіла наша активна читачка.
  • А чи знаєте ви, що у нашому районі неподалік сіл Хобултова і Фалемичі був Париж? А ще у цій місцині з аеродрому свого часу злітали військові літаки. Про це у дослідженні директора історичного музею.

Це та багато іншої інформації у свіжому номері «Слова правди».

Не пропустіть!

Газету можна придбати у супермаркетах “Салют”, “Наш край”, SPAR, “КІОпак”, у магазинах “Максим”, “Берізка”, “Курант”, “Горлиця”, “1000”, “Будівельник”, “Монарх”, “Продукти” на Сагайдачного, Шевченка, у кафетерії лікарні, у продавців на вулиці Ковельській (біля магазину “Галантерея”) та ринках.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up