На головну Новини У новій амбулаторії на «цукровому» приймають перших пацієнтів

У новій амбулаторії на «цукровому» приймають перших пацієнтів

991

Розпочала свою роботу новостворена амбулаторія загальної практики сімейної медицини у районі цукрового заводу, що на вулиці Луцькій, 230. Минулого четверга відбулась презентація медичного закладу, а вже з понеділка у новеньких кабінетах почали приймати перших пацієнтів.

Створена за кошти міського бюджету, амбулаторія обслуговуватиме близько п’яти тисяч мешканців, з яких майже тисяча – діти. У двох кабінетах з 8-ї до 16-ї  години приймають сімейний лікар Юрій Хиляк та педіатриня Юлія Яцук. Як зазначив Юрій Хиляк, у новенькому відремонтованому приміщенні приємно працювати та приймати пацієнтів. Просторі кабінети оснащені усім необхідним для первинного огляду, а також в амбулаторії можна буде здати аналізи, які потім передадуть у лабораторію ТМО.

- реклама -

Послугами медичних працівників будуть користуватися жителі не лише селища цукрового заводу, яким тепер значно зручніше і швидше можна потрапити на огляд до лікаря, а й прилеглих сіл, де немає таких амбулаторій. Міському бюджету новий медичний заклад обійшовся у понад чотири мільйони гривень.

Генеральна директорка КП “Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги” Катерина Чубок зазначила, що з часом люди зможуть отримувати тут весь спектр послуг, які надаються на первинному рівні.

«Ви знаєте історію сторення цієї амбулаторії, яку ми планували збудувати за кошти Світового банку, але, на жаль, це нам не вдалося. Однак, дякуючи міській владі, були спрямовані кошти з бюджету міста на її облаштування. З часом тут будуть проводитися лабораторні аналізи, ЕКГ-дослідження та інші обстеження, яких потребують наші пацієнти», – зауважила Катерина Чубок.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 − сім =