Новини

У новому закладі мережі «Kava Avenue» пропонують альтернативну каву

Архів
5 переглядів

Найбільша у місті мережа кав’ярень, яка пропонує «каву-з-собою», «Kava Avenue» відкрила новий заклад. У маленькій, але затишній кав’яреньці, що з’явилася на автостанції, можна не лише купити каву, а й тут-таки її випити разом зі смаколиками, а ще – придбати брендовану чашку. Та головна фішка закладу – наявність в асортименті напоїв, який немає в інших кава-пойнтах. Зокрема – альтернативної кави.

– Це та ж кава, яку готують альтернативним методом заварювання, не в кава-машині, як усі інші, – пояснює бариста Дмитро Омелянюк. – Є багато різноманітних методів, ми наразі пропонуємо два – френч-прес та американ-прес. Вони готуються в однойменних ємностях і полягають у певних підходах до настоювання та відтискання кави. Тут є чимало тонкощів. Значення має вас – час заварювання на кожному з етапів, температура води тощо. Але й смак напою відрізняється від того, який має кава, приготована у звичний спосіб. Френч-прес – мутнувата й міцна, чудово бадьорить, американ-прес краще розкриває смак кави.

У день відкриття до кав’ярні завітало чимало охочих скуштувати нові і вже перевірені напої та привітати з розширенням мережі її власника Володимира Омелянюка. Кожен, хто цього дня придбав напій і заповнив анкету, взяв участь в розіграші чудових подарунків – сувенірів, квитків у кіно та на концерт гурту «Без обмежень».

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up