На головну Новини У Нововолинську перевиконали бюджет міста

У Нововолинську перевиконали бюджет міста

20

Начальниця фінансового управління Нововолинської міської ради Галина Бурочук під час засідання виконкому доповіла про підсумки виконання бюджету міста за 2020-й рік. Його обсяг склав 371,207 мільйона гривень, що становить 103,9 відсотка до затверджених річних бюджетних призначень. Про це повідомляють на офіційному сайті міськради.

Галина Бурочук ознайомила членів виконкому із основними показниками, що впливають на дохідну та видаткову складові міської казни. Зокрема, дохідну частину склали податки та збори на доходи фізичних осіб, субвенції з державного та обласного бюджетів, власні надходження бюджетних установ, кошти від приватизації майна, продажу землі та кошти пайової участі. Негативний вплив на рівень виконання доходів бюджету міста справляє стан розрахунків з бюджетом платників податків.

- реклама -

Рівень виконання доходів загального фонду бюджету міста забезпечив фінансування бюджетних видатків на 96,5 відсотка до затверджених річних бюджетних призначень. Відтак, забезпечили своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери; здійснили згідно з чинним законодавством інші виплати соціального спрямування. Із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду передали кошти на фінансування капітальних видатків, а саме – спрямували кошти на розвиток комунального господарства, ремонт доріг, на фінансування галузей соціально-культурної сфери та соціального захисту населення.

На початок року відсутня кредиторська заборгованість по загальному та спеціальному фондах бюджету міста.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × один =