Новини

У Нововолинську представники благодійного фонду прийматимуть документи для фінансової допомоги ВПО

Нововолинська
247 переглядів

У п’ятницю, 2 лютого, з 11.00 до 15.30 у Нововолинському управлінні соціального захисту населення (бульвар Шевченка, 7) працюватиме мобільна бригада благодійного фонду «Право на захист». Збиратимуть заявки внутрішньо переміщених осіб на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН. Сума виплати – 3600 грн на місяць на особу з розрахунком на три місяці, інформують на фейсбук-сторінці громади.

Подати заявку можуть ВПО, які перемістились після 24 лютого 2022р, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону) та має певні категорії вразливостей. Наприклад: родина, яка має лише одного з батьків, з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше); родина, яку очолює одна/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією чи кількома дітьми віком до 18 років; родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо, з документальним підтвердженням); прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження). Із собою потрібно мати оригінали документів на кожного члена родини, їхня присутність обов’язкова.

Не зможуть зареєструватися тільки ті родини, які вже отримували грошову допомогу у розмірі 2 200 грн на особу на місяць від міжнародних організацій (у 2022–2023 роках). У разі запитань – пишіть у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp.

Детальна інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» на офіційному сайті https://r2p.org.ua/category/hroshova-dopomoha.

Коментарі
Теги: ВПО, фінансова допомога
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up