Новини

У Нововолинську рідні полеглих Героїв вишивають рушник Пам’яті

Головне, Нововолинська
747 переглядів

На 20 метровому полотнищі вже вишили стилізований герб України, орнамент з соняшниками та імена понад 50 земляків – борців за незалежність України, учасників антитерористичної операції, Захисників та Захисниць нашої держави, повідомляють на фейсбук-сторінці міської ради.

Першою почала роботу Алла Мрочко, мама Героя України Костянтина Мрочка зі своєю подругою. Згодом до вишивання рушника Пам’яті долучилися інші майстрині, а також мами та дружини загиблих військовослужбовців.

На світлинах – мама полеглого Героя Сергія Власюка завершує вишивати ім’я свого сина. Ольга Валентинівна ще трохи попрацює над рушником Пам’яті, а згодом передасть полотнище рідним полеглих Захисників, які також зголосилися вишивати.

Нагадаємо, ідею створення рушника з іменами загиблих Героїв озвучили торік восени. Координує роботу радниця міського голови Катерина Варвус. Завершений виріб буде зберігатися у Нововолинському історичному музеї. Рушник Пам’яті буде символом вдячності й шани за подвиг та самопожертву наших Захисників.

Коментарі
Теги: загиблі Герої, рушник пам'яті
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up