На головну Новини У Оваднівській громаді дезінфікують, прибирають, будують

У Оваднівській громаді дезінфікують, прибирають, будують

102

А сусвальці готуються святкувати Пасху
із новим священником.

Так, по центральних дорогах сіл Овадне, Сусваль і Верба, у місцях можливого скупчення людей, започаткували проведення вуличної дезінфекції. Знезаражувальний розчин розприскується трактором, повідомляє голова ОТГ Сергій Панасевич. В ОТГ докупили іще одну партію масок для жителів кількістю 1000 штук. Обіцяють, що перед Пасхою, у суботу, проведуть дезінфекцію поруч із усіма церквами, а також у самих приміщеннях храмів.

- реклама -

Принагідно можна привітати сусвальську громаду ПЦУ із прибуттям на парафію нового священника. Віднині настоятелем храму Різдва пресвятої Богородиці є отець Михайло Федиш, який приїхав зі Львівщини. Парафіяни ретельно підготувались до цього, підшукали помешкання, подбали про необхідні для проживання умови.

У громаді майже місяць уже працює свій шериф Андрій Коколюк, завдяки якому відразу ж було розкрито дві крадіжки продуктів із будинків пенсіонерів, розповідає Сергій Степанович. Розкрито також крадіжку телефона і щебеню. Складено акти на пів десятка точок самогоноваріння, де продають алкоголь.

Почергово працівники сільради прибирають довкола адмінустанови, працівники Оваднівської школи впорядкували територію біля братської могили, а силами військової частини наведено благоустрій поруч із пам’ятником полеглим односельчанам Овадного.

Уже виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено експертизу за проектом капітального ремонту харчоблоку школи Верби, закінчено капремонт санітарно-побутового приміщення сільради.

Сергій Панасевич також розповів, що хоча тільки-но скінчився опалювальний сезон, та на наступний уже заготовлено 80 відсотків палива (дрова, щипу) для шкіл громади, будинків культури, ФАПів тощо. Збудовано накриття на дрова для Оваднівської школи, будується таке ж для Галинівської.
По селах Оваднівської ОТГ для сімей, які мають таку потребу, роздано 133 продуктових набори від мережі магазинів «АТБ».

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × чотири =