Новини

У п’ятірці найсильніших танкістів Європи

Архів
59 переглядів

Волинський танковий взвод 14-ї ОМБ, який представляв Україну на міжнародних змаганнях «Сильна Європа», увійшов до ТОП-5 найсильніших танкістів.
Змагання відбувалися з 7 по 12 травня у навчальному центрі командування підготовки 7-ї Армії ЗС США у Графенвірі, Німеччина, повідомляє прес-служба ЗСУ. Їх організатори – командування ЗС США в Європі та Сухопутних військ ЗС ФРН – ставили за мету підвищення технічного і професійного досвіду танкових підрозділів в арміях країн Європи.
Поряд з підрозділами Збройних Сил США, ФРН, Франції, Польщі та Австрії, вперше в танковому біатлоні НАТО взяв участь від України танковий взвод 14-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗС України під командуванням капітана Романа Багаєва на штатному озброєнні — модернізованих танках Т-64БВ. За протиборством спостерігали представники Збройних Сил Норвегії, Італії, Бельгії, Греції та інших країн.


Програма змагань включала дві основні частини – бойові стрільби підрозділу у наступі та обороні, а також виконання різноманітних вправ: зі штатної стрілецької зброї, виклик вогневої підтримки, водіння бойових машин, визначення відстані до цілі та її розпізнавання, тактична медицина, дії при застосуванні зброї масового ураження, евакуація пошкодженого танка та інші. А також перевірку фізичної підготовки учасників, зокрема під час подолання спеціалізованої смуги перешкод та спортивної естафети.
У підсумку першість Strong Europe Tank Challenge 2017 виборов танковий взвод ЗС Австрії на танках Leopard 2A4. Друге місце посіли німецькі танкісти на панцерниках Leopard 2A6. «Бронзу» здобули американські військовослужбовці на танках Abrams M1A2 SEP.
Українські танкісти за рейтингом здобутих балів посіли п’яте місце, продемонструвавши один з трьох найкращих результатів стрільби штатним снарядом з танку.
Високий рівень підготовки українських воїнів відзначив командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі тризірковий генерал Бен Ходжес, зазначивши, що досвід українського взводу, який воював проти російських танків, є надзвичайно корисним для всіх учасників змагань. “Наприкінці змагань ми усвідомили, що найголовніша наша зброя — це розум і серця воїнів”, – поділився враженнями американський генерал.

Коментарі
Теги: 14 ОМБр, військові, Волинський танковий взвод, змагання
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up