На головну Новини У П’ятиднях новий дитсадок відчиняє двері

У П’ятиднях новий дитсадок відчиняє двері

201

Устилузька територіальна громада утворилася у 2015 році, об’єднавши однойменну міську раду та сім сільських, серед яких і П’ятиднівська, що включала у себе два села – П’ятидні та Хрипаличі.

Розміщення цих сіл близько до районного та центру об’єднаної громади, наявність на території основних потужностей великого сільськогосподарського підприємства ТзОВ «П`ятидні» стали основними чинниками того, що населені пункти прогресивні – асфальтовані майже всі вулиці, досить висока зайнятість населення тощо. Села молоді за віком, жителів і дітей багато.

- реклама -

За чотири роки функціонування громади зроблено дуже багато для поліпшення матеріально-техічної бази закладів освіти. Та залишалась проблема, що потребувала нагального розв’язання, – у селі П’ятидні не було дитячого садка.

Щоб вирішити це питання, потрібно було «знайти» 6,5 мільйона гривень. Розуміючи, що за кошти місцевого бюджету побудувати приміщення дошкільного закладу навряд чи вдасться, Устилузька міська рада у 2017 році подала проект «Реконструкція частини приміщення ЗОШ І-ІІ ступенів під навчально-виховний комплекс с. П`ятидні» на конкурс державного фонду регіонального розвитку. Лист на підтримку проекту подав на конкурс і керівник ТзОВ «П’ятидні», депутат обласної ради Валерій Діброва. Міський голова Віктор Поліщук запросив у село голову обласної ради, продемонстрував ситуацію та розповів, що готові усі необхідні проектні та дозвільні документи для початку будівництва.

Проект виграв на конкурсі та отримав державне фінансування. За результатами проведеного тендеру підрядною організацією, що здійснювала будівництво та реконструкцію приміщення, стало ТОВ «СМ-РЕМБУД», яке очолює Олександр Мазуркевич.

Протягом 2018-2019 років проводилися відповідні роботи: побудовано приміщення та інженерні комунікації, проведено благоустрій та облаштовано дитячі майданчики, здійснено усі внутрішні роботи та придбано необхідне обладнання, закуплено іграшки та посуд.

Приміщення готове до прийому 40 дошкільнят у дві групи. Депутати міської ради затвердили штатний розпис дошкільного закладу. Потенційні працівники уже кілька днів приходять на майбутнє робоче місце: миють вікна, розставляють ліжечка, спілкуються – вирішують різні питання функціонування майбутнього закладу.
21 січня відбудеться офіційне відкриття приміщення закладу дошкільної освіти с. П’ятидні. 1 лютого у садочок прийдуть вихованці.

Дитячий садок – це не тільки крок допомоги батькам у вихованні, це місце, де починає формуватися особистість дитини: перший колектив, перші уроки дружби, доброти, довіри, експериментування, творчості, пізнання…
Світлана ДУБИЦЬКА, заступниця голови Устилузької міської ради.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять − 17 =