На головну Новини У «П’ятиднях» вже посіяли горох і яру пшеницю

У «П’ятиднях» вже посіяли горох і яру пшеницю

98

Незважаючи на війну та пандемію коронавірусу, у ТОВ «П’ятидні» ведуться планові польові роботи. Усього ярими культурами планується засіяти більше дев’яти з половиною тисяч гектарів землі. Вже посіяли 850 гектарів гороху, 60 гектарів ярої пшениці. У ці дні мають приступити до посіву цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику, сої.

На всіх площах озимої пшениці та озимого ріпаку проведено двократне підживлення азотними добривами.

- реклама -

«У часи усіляких криз, воєн і епідемій найбільш затребуваними у світі є дві професії – медики і хлібороби», – говорить голова ТОВ «П’ятидні» Валерій Діброва. Розповідає, що навіть в умовах надзвичайного стану працівники зможуть працювати у полі, куди їм завжди привезуть їжу, забезпечать усіма необхідними засобами захисту.

Офіс не працює. Службовий транспорт розвозить своїх працівників, проводиться його дезінфекція. «На підприємстві ми вже впровадили якщо не надзвичайний, то напівнадзвичайний стан. Працівників, які мають 60 років і більше, відсторонили від роботи повністю. Якщо буде така нагальна потреба на весняно-польових роботах, будемо залучати і їх, але тільки без контакту з іншими людьми, на поле і з поля. Війна війною, хвороби хворобами, а людям їсти хочеться завжди. І ми це маємо забезпечити», – каже керівник підприємства.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × два =