На головну Анонси У пошуку «стратегічних» ідей

У пошуку «стратегічних» ідей

54

   У грудні 2016 року рішенням міської ради затверджена Стратегія розвитку міста Володимира-Волинського на 2017-2027 роки, якою передбачено дві стратегічні цілі:

– Володимир-Волинський – регіональний економічний центр з розвиненою багатопрофільною промисловістю та активним підприємництвом,
– Володимир-Волинський – важливий екологічнопривабливий історико-культурний центр регіону, затишне і комфортне місто для проживання.
Для реалізації цих цілей підготовлено 40 проектних ідей, які заплановано реалізувати в 2017-2019 роках, звіт про виконання яких буде заслухано в лютому 2020 року.
А зараз приступаємо до збору нових проектних ідей на 2020-2022 роки. Їх буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано комітетом з моніторингу реалізації та оновлення Стратегії. За результатами цієї роботи сформують каталог технічних завдань на проекти місцевого розвитку на період 2020-2022 роки, що винесуть на затвердження міській раді.
Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку міста, громадські організації, установи та організації всіх форм власності запропонувати одну або кілька ідей проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії. Вони обов’язково повинні відповідати таким критеріям:
спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Одержувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа;
термін реалізації проекту – не більше трьох років (2020 – 2022 рр);
подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території;
є людська та технічна спроможність для реалізації проекту;
представлені у формі, яка розміщена на сайті міської ради розділ «Місто», підрозділ «Стратегія розвитку міста», «Оголошення про збір ідей».
має стосуватися одного завдання із Стратегії розвитку міста (ознайомтеся з переліком цих завдань можна на сайті міської ради).
Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 3 вересня 2019 року, до 16.00.
Заповнені форми надсилайте на e-mail: ekonomika@volodymyrrada.gov.ua з поміткою «До Стратегії».
Телефон для довідок 3-57-09.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім − чотири =