Новини

У пріоритеті енергетична незалежність

Новини
174 переглядів

Енергетична незалежність – ще один пріоритет плану дій уряду на цей рік. Ключова реформа в цій сфері, як зауважив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, – імплементація європейських правил, а також повна інтеграція з Європою.

Це стосується як об’єднання ринків, так і збільшення фізичних можливостей для експорту-імпорту електроенергії.  «Збільшення видобутку українського газу. Постійно працюємо над цим. Цьогоріч хочемо залучити більше приватних інвесторів шляхом підписання угод про розподіл продукції. Почнемо проєктні роботи для будівництва двох нових енергоблоків Хмельницької атомної електростанції. Будемо розвивати «розумні мережі», продовжимо децентралізацію енергосистеми, будемо вкладати кошти в енергоефективність та «Зелений курс» України», – наголосив прем’єр-міністр.

Уряд вивчає досвід японської модернізації для того, аби у світі з’явилося «українське економічне диво», зазначив у Токіо прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час конференції з економічного розвитку та відбудови. Уряд вивчає досвід японської модернізації та аналізує все те, що дозволило японській економіці увійти до п’ятірки найбільших у світі.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up