Новини
Сьогодні
20.07.2024

У Провідну неділю кладовища будуть зачинені

Архів
19 переглядів

Таке рішення прийняли під час чергового засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у міській раді, яке було присвячене питанню протидії поширенню коронавірусної хвороби  (COVID-19) на території міста Володимира – Волинського у поминальні дні. Засідання міської комісії співпало із засіданням уряду, де прийняли рішення продовжити карантин в Україні до 11 травня.

Завідувач міськрайонним відділом ДУ ”Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я” Валерій Онищук висловив занепокоєння можливим скупченням людей на цвинтарях, адже зазвичай біля Федорівського кладовища у Провідну неділю збирається близько тисячі автомобілів. Тому, керуючись постановою головного державного санітарного лікаря, Валерій Онищук порекомендував закрити кладовища у поминальні дні, окрім випадків проведення ритуальних обрядів поховання із дотриманням карантинних норм.

Міський голова Петро Саганюк зазначив, що за останній тиждень спалаху коронавірусу у місті та районі не спостерігалось, що є позитивною тенденцією. Це підтвердили у своїх доповідях головні лікарки ТМО та центру первинної медичної допомоги Тетяна Ващук та  Катерина Чубок. Проте жорсткі заходи, які обмежують пересування у вихідні дні, будуть застосовані і цієї неділі. Вони почнуть діяти о 6 ранку 26 квітня до 6-ї ранку наступного дня.

Цієї неділі буде задіяно максимум особового складу міського відділу поліції – патрулюватимуть як вулиці міста, так і кладовища, які, згідно рішення комісії, будуть закритими для відвідування.

  

 

Коментарі
Теги: карантин, провідна неділя
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up