Новини

У районі стартував другий етап предметних олімпіад

Архів
4 переглядів

Цієї суботи у Володимир-Волинському районі стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, який триватиме впродовж листопада – грудня 2017 року. Про це на щотижневій оперативній нараді у голови райдержадміністрації розповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Бігун, повідомляє офіційна сторінка РДА. Розпочався “олімпіадний” період перевіркою знань із географії серед учнів 8-11класів.

У цій олімпіаді взяли участь 30 школярів району, в тому числі й представники з об’єднаних територіальних громад. Найбільше учасників було із 8 класу-13, 12 учнів із 9 класу, 3 учнів із 10 класу. Лише 2 школярів пробували свої сили у виконанні завдань за 11 клас.

Також минулого тижня школярі змагалися у рівні знань із хімії та інформатики. Олімпіади з цих предметів відбулися на базі П’ятиднівської та Суходільської шкіл.
– За підсумками другого етапу олімпіад визначаться переможці, із яких сформується команда Володимир-Волинського району для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін,- підсумувала Оксана Андріївна.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up