На головну Новини У рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» обстежили 9 сімей

У рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» обстежили 9 сімей

21

Служба у справах дітей виконавчого комітету Володимир – Волинської міської ради приймає активну участь у Всеукраїнському профілактичному заході «Урок», з метою надання дітям з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі.

Також службою виявляються діти шкільного віку, які з початку навчального року не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно – технічних закладах, вищих навчальних закладах І – ІІ рівня акредитації міста Володимира – Волинського.

- реклама -

Службою у справах дітей було обстежено 9 сімей та перевірено готовність дітей до нового навчального року. Але робота працівників служби на цьому не закінчується. У вересні – жовтні цього року будуть обстежені інші сім’ї та надаватиметься допомога дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Невідкладно вживатимуться заходи щодо повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту дітей; усунення причин та умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням. Будуть притягненні до відповідальності батьки або особи, які їх замінюють, посадові особи за порушення прав та законних інтересів дітей.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

10 − 2 =