На головну Новини У регіоні Прибужжя реконструюють 8 приміщень під амбулаторії

У регіоні Прибужжя реконструюють 8 приміщень під амбулаторії

9

У регіоні Прибужжя реконструюють вісім приміщень під амбулаторії. Всі три райони та два міста – увійшли до переліку об’єктів, які фінансуватимуться проектом МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», підтриманого Світовим банком.

Про це розповіла консультант з управління субпроектом Світового Банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» Марія Адамчук під час круглого столу з головами ОТГ, що відбувся в інтеграційному центрі «Замлиння» Любомльського району.

- реклама -

Консультант приїхала для зустрічі з керівниками громад на запрошення народного депутата Ігоря Гузя, аби роз’яснити всі нюанси втілення цього проекту.

За словами Марії Адамчук, на Волині у рамках реалізації першої та другої фаз субпроекту Світового банку запланували модернізацію 52 приміщення під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Зокрема, у регіоні Прибужжя – дві амбулаторії у місті Володимир-Волинській, по одній – у Нововолинську та Благодатному, в селі Забужжя Любомльського, у Риковичах – Іваничівського, Зимному та Заріччі – Володимир-Волинського районів.

Вона висловила сподівання, що будівельні робити завершаться наприкінці цього року або на початку – наступного. Оголошена перша фаза тендеру для генпідрядників, наступну орієнтовно оголосять у середині травня.

Прес-служба нардепа

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

12 − чотири =