На головну Новини У селах Оваднівської громади посилили карантин

У селах Оваднівської громади посилили карантин

1477

   За останній тиждень у трьох жительок Оваднівської ОТГ лабораторно підтвердили методом полімеразної ланцюгової реакції діагноз COVID-19. У зв’язку з цим на території громади з 18 травня посилили карантинні заходи.

Оваднівська сільська рада прийняла рішення відмінити пом’якшення карантинних обмежень, котрі нині застосовують на більшій частині території України, у зв’язку із спалахом захворюваності на коронавірус  в Охнівці та Білині. Чекають на результати тестів і жителі Красностава. Усі вони з числа контактних осіб працівників Володимир-Волинської птахофабрики. Відтак, у населених пунктах об’єднаної громади знову обмежили доступ до спортивних та дитячих майданчиків, зобов’язали торгові заклади працювати, дотримуючись встановлених норм, а посадові особи сільської ради повернулись до дистанційного прийому громадян шляхом телефонного зв’язку, або ж листування електронною поштою.

- реклама -

Керівникам підприємств та організацій, які розташовані на території громади, рекомендовано: запровадити щоденний температурний скринінг працівників, проводити дезінфекцію та провітрювання приміщень, а також забезпечити максимально віддалений режим роботи. Жителям громади радять обмежити пересування між населеними пунктами, не перебувати у громадських місцях без потреби та не забувати про дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × два =