На головну Анонси У Сергія Шишкіна ювілей. Вітаємо!

У Сергія Шишкіна ювілей. Вітаємо!

67

Поважний ювілей стукає у двері композитора Сергія Шишкіна. Вітаючи його із 60-річчям, найперше бажаємо міцного здоров’я. Бо направду, цілим колективом вболівали, коли недавно за його життя боролися медики. Дякувати Богу і старанням луцьких і рівненських лікарів, Сергій уже пробігає пальцями по клавішах і складає творчі плани.

Він ніколи не підлаштовується під стандарти, ні його самого, ні його пісні не можна загнати у конкретні рамки. Всі його вісім пісенних альбомів – це творчі постріли щирістю. А такий рідкісний дар дається не кожному і коштує дорого. Шишкін особливий тим, що пише музику, яка знаходить органічну співзвучність у людських серцях і відлунюється таким же щирим різнобарв’ям почуттів.

- реклама -

Віриться, що як би не змінювалися часи, Шишкін не зрадить собі. І нехай він не ставить творчість на потік, хай пише по одній-дві пісні за рік. Про що вони будуть, знає хіба берізка під його вікном.

Хай твої нові пісні, Сергію, зігрівають, мотивують людей на прямі вчинки й думки, будоражать душі, але не залишають байдужими, бо ти й сам не вмієш бути байдужим.

Сьогодні наш Маестро і його друзі-музиканти – Роман Коляда, Валерій Ленартович, Василь Карапулько та інші – запрошують на концерт біля КМЦ. Початок о 18.00. Звучатимуть найщиріші пісні.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

15 − десять =