На головну Новини У сквері біля музею з’явилися дерев’яні “Журавлі”

У сквері біля музею з’явилися дерев’яні “Журавлі”

37
фото Олександра Стемковського

Інсталяції, виготовлені скульптором Олегом Дубинчуком, оселилися на одному з «аварійних» дерев з ініціативи співробітника історичного музею Олександра Стемковського. Про це він розповів у коментарі для нашої газети.

«Коли проводилося кронування та зрізання аварійних дерев у сквері ім.Омеляна Дверницького, я запропонував не зрізувати їх повністю, а залишити під дерев’яні скульптури, створивши таким чином ще одну туристичну принаду у місті. Крім того, вважаю, вони чудово виглядатимуть у поєднанні зі скульптурами-топіаріями, встановлення яких передбачене у рамках проекту-переможця Громадського бюджету «Парк інтелектуального відпочинку «Легенди Володимира», – пояснює Олександр.

- реклама -

Також він розповів, що скульптор Олег Дубинчук охоче відгукнувся на пропозицію прикрасити сквер своїми витворами. Його скульптурна композиція «Журавлі» – це лише частина задуму. Далі майстер має обробити стовбур дерева, щоб інсталяція виглядала цілісно.

Олександр Стемковський зауважує, що це лише початок співпраці з митцем-різьбярем у сквері біля музею: далі у ньому з’являть інші, іще масштабніші за розміром і змістом, дерев’яні скульптури.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

12 + вісім =