Новини

У Свійчеві «З Україною в серці»

Архів
43 переглядів

   Минулої неділі у Будинку культури села Свійчів  відбувся творчий звіт  «З Україною в серці».
Протягом всього концерту в залі панував піднесений настрій, адже на сцені виступали односельчани з чудовими піснями, віршами та гумористичними сценками, які оголошувала ведуча Ірина Дубинчук.

Приємним сюрпризом був виступ недавно утвореного вокального колективу із восьми чарівних, молодих жінок – Марії Гуль, Тетяни Гуль, Олени Столярук, Тетяни Ілляшук, Тетяни Крупи, Наталії Доскоч, Марії Менькач, Таміли Ткачук.

Всі, хто знайшов час і прийшов на творчий звіт, почули чарівний спів Анастасії Лущук та фольклорного гурту «Калинонька» у складі  Наталії Петровської, Антоніни Демчук, Марії Шевчук, Галини Ліщук, Галини Карпук, Марії Сачук, Наталії Білянчук, послухали вірші у виконанні Ангеліни Шворак, отримали насолоду від гумористичних сценок «Параска та Палажка» і «Любов по інтернету». Справжньою «родзинкою» програми був Сашко Бабій, який представив сольний пісенний номер, співав разом із дівчатками Каріною Демчук та Вікторією Сак. А ще  всім  дуже сподобалася пісня Сашка із хореографічним супроводом у виконанні Вікторії та Каріни.
Дякую всім учасникам за активну участь у проведенні заходу.

Віталій ДУБИНЧУК,

директор БК с. Свійчів.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up