Новини

У «Теплокомуненерго» новий керівник

Архів
35 переглядів

У середу, 3 травня, згідно з розпорядженням міського голови призначено нового керівника ПТМ “Володимир-Волинськтеплокомуненерго”. Ним став депутат міської ради Сергій Коба.
Сергій Анатолійович має досвід роботи на керівних посадах на промислових підприємствах. Працював, зокрема, митним брокером на підприємстві “Гербор-Холдинг”, займав посаду директора заводу продтоварів. Освіта вища технічна. Одружений, виховує двох синів.
Нового директора комунального підприємства теплоенергетики колективу представив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.
– Всі ви знаєте, наскільки непростою зараз є ситуація в державі, зокрема, й у сфері теплоенергетики. Відомо і про ситуацію на самому підприємстві, про невідшкодовані державою мільйони гривень за надані субсидіх, – звернувся Ярослав Матвійчук до членів колективу підприємства. – В такий складний час Сергій Анатолійович, маючи досвід кризового менеджера, погодився очолити підприємство, разом із вами стабілізувати тут ситуацію, а з часом і вивести ПТМ “Володимир-Волинськтеплокомуненерго” на якісно новий рівень роботи. Тож бажаю всім вам успіху.
Сам Сергій Коба, знайомлячись із колективом, який очолив, відзначив, що сподівається на тісну співпрацю, взаєморозуміння, й допомогу кожного, хто бажає бачити ПТМ “Володимир-Волинськтеплокомуненерго” успішним і процвітаючим.
Цим кадровим змінам передувала заява про звільнення з цієї посади Ганни Рубанової, яка рік очолювала цей колектив, успішно завершивши однин з найвідповідальніших періодів у роботі підприємства – опалювальний сезон. В коментарі одному з місцевих Інтернет-видань вона повідомила, що заяву про звільнення написала за власним бажанням, без жодного примусу.

Коментарі
Теги: Сергій Коба, Теплокомуненерго, Ярослав Матвійчук
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up