На головну Новини У ТМО пропонують сучасний метод діагностики ШКТ

У ТМО пропонують сучасний метод діагностики ШКТ

104

Наприкінці березня у КП “Володимир-Волинське ТМО” була введена в дію відеостійка експертного рівня від фірми Pentax medical, укомплектована надсучасним відеопроцесором Imagina. Вона дає широкі можливості у ранній діагностиці онкозахворювань ШКТ за допомогою системи спеціальних фільтрів i-scan та цифрового збілшення, адаптивних режимів LED освітлення, гастроскопом та колоноскопом, які дозволяють якісно обстежити та виявити можливі зміни слизової оболонки органів ШКТ. Про це повідомляють на сторінці ТМО у фейсбуці.

Крім того, стійка була доукомплектована електрохірургічним блоком фірми EMED ES350, який дає нові можливості ендоскопічній службі в ургентних станах. Так з допомогою цього обладнання медики зможуть зупиняти шлунково-кишкові кровотечі, лікувати хронічні  кровоточиві виразки, поліпектомію.

- реклама -

Доукомплектація відеоендоскопічної системи цим електрохірургічним обладнанням робить її не лише діагностичною, а і лікувальною, завдяки розширенню оперативних можливостей, в т.ч. ендоскопічною зупинкою ШКТ, поліпектомій та ін., що автоматично піднімає статус лікарні і робить її більш конкурентноспроможною, особливо в умовах реформування вторинної ланки надання медичної допомоги, зауважують лікарі.

Пацієнтам, які відчувають розлади зі сторони шлунково-кишкового тракту, пропонують діагностику на цьому сучасному обладнанні.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × 4 =