На головну Новини У ТМО встановлюють нову кисневу станцію

У ТМО встановлюють нову кисневу станцію

18

Вчора  біля КП “Володимир-Волинське ТМО” розпочалося встановлення  системи лікувального газопостачання. Проінспектував хід виконання робіт міський голова Ігор Пальонка.

   Генеральна директорка медичного об’єднання Тетяна Ващук розповіла про принцип роботи цього обладнання. Такі станції широко використовують медичні заклади Європи, адже це найоптимальніший і найменш затратний спосіб отримання чистого кисню, який генеруюється зі звичайного повітря.

- реклама -

   Нині на завершальній стадії коригування ПКД, після чого буде введено  в експлуатацію кисневу систему. Ціна цього проекту близько 11,7 мільйона гривень, з яких 6,5 мільйона  – з місцевого бюджету та 765 тисяч державної субвенції, решта – власні кошти КП “Володимир-Волинське ТМО”. Ціна обладнання турецького виробництва становить 6 мільйонів гривень.

  У  ТМО вже працює киснева станція потужністю 85,5 л/хв. Станція, яка нині вводиться в експлуатацію, є значно потужнішою, адже виробляє кисень в обсязі 650 л/хв. Це дасть змогу централізовано подавати кисень великій кількості хворих, адже з кожною хвилею штам Covid-19 мутує і споживання пацієнтом чистого кисню зростає у 3-4 рази.

   Також планується встановлення ще однієї станції потужністю 500 л/хв, яка буде централізовано закуплена за кошти державного бюджету. Кисневі станції постачатимуть кисень до кожного ліжка пацієнтів усіх відділень ТМО.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × один =