Новини

У ТОП-100 найбільш цифровізованих громад чотири волинських

Нещодавно Міністерство цифрової трансформації України на форумі «Digital Power Summit 2024: цифрове лідерство громад» презентувало результати Індексу цифрової трансформації територіальних громад.

Його мета  визначити рівень цифрових послуг і стан діджитал-інфраструктури в територіальних громадах України шляхом вимірювання таких показників:

цифрова економіка в громадах, розвиток цифрових навичок населення, цифрова інфраструктура, цифровізація публічних послуг, цифрова трансформація ОМС.

Відтак, відповідно до Індексу в ТОП-100 найбільш цифровізованих громад України увійшли чотири  громади Волині: Луцька, Нововолинська, Володимирська міські  та  Боратинська сільська.

«Завдяки першому експериментальному Індексу цифрової трансформації громади зможуть оцінити свої сильні та слабкі сторони, рівень цифрового розвитку, послуг і діджитал-інфраструктури. Отримані дані допоможуть в ухваленні ефективних управлінських рішень щодо реалізації заходів та проєктів у регіональній цифровізації громад» – зазначила Вікторія Левчук, заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Коментарі
Теги: рівень, Цифрові послуги
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up