На головну Новини У трьох громадах є свої шерифи

У трьох громадах є свої шерифи

143

У рамках програми «Поліцейський офіцер громади» свій шериф відтепер працюватиме і в Зимнівській ОТГ (на знімку). Про це повідомив на особистій фейсбук-сторінці очільник громади В`ячеслав Католик.

“Після успішного завершення навчання, за результатами проведеного конкурсу, на посаду дільничного офіцера Зимнівської громади з 25 березня приступив Орест Романович Бабій“,- йдеться у дописі. Відомо, що раніше Орест Бабій працював на посаді “поліцейського-водія” в управлінні поліції охорони у області.

- реклама -

Проект «Поліцейський офіцер громади» передбачає тісну взаємодію місцевої поліції з об’єднаною територіальною громадою та орієнтацію на її потреби. Очікується, що це поліпшить комунікацію та дасть змогу швидше реагувати на заяви жителів. Офіцер не тільки працюватиме на території громади, а й житиме там. Громада візьме на себе частину фінансової підтримки. Тож правоохоронець звітуватиме не тільки перед керівництвом, а й перед власною громадою.

***

У Оваднівській ОТГ працюватиме дільничним офіцером капітан поліції Андрій Коколюк, у Устилузькій – лейтенант поліції Олександр Дем’яненко.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один + пять =