Новини

У трьох закладах професійної освіти Волині оновлять майстерні

Освіта
163 переглядів

Міністерство освіти і науки України визначило перші 72 профтехи, де навчатимуть професій для відбудови країни, три з них – волинські. Про це повідомляє  ОДА.

Зокрема, навчальні заклади області отримають 26,1 млн гривень державних коштів на оновлення приміщень у межах проєкту «#100 майстерень».

У їх числі  разом Луцькими вищим професійним і вищим професійним училищнм будівництва та архітектури і Володимир-Волинський центр професійної освіти, для  якого передбачено 19 мільйонів гривень.

Уже наприкінці весни у закладах розпочнуть масштабні оновлення приміщень, а в наступному навчальному році в них зможуть здобувати освіту всі охочі. До фінансування на ремонт майстерень, окрім державних коштів профтехи залучатимуть й кошти партнерів.

Метою проєкту «#100 майстерень» є оновлення майстерень закладів професійної освіти, які допоможуть учням ефективно і якісно навчатися найбільш потрібних професій для країни.

Вигляд майбутніх майстерень розробить МОН спільно з урбан-бюро «BigCityLab». Це дасть змогу зробити приміщення інноваційними, технологічними та зручними для навчання. Також спільно з дизайн-бюро «Spiilkа» МОН оновить дизайн сайтів профтехів.

Коментарі
Теги: майстерні, оновлення, Центр професійної освіти
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up