Новини

У Центрі професійної освіти шиють одяг для захисників

Володимир-Волинський центр професійної освіти, який з початку повномасштабної війни перетворився на своєрідний осередок волонтерства, постійно втілює різноманітні ініціативи задля підтримки ЗСУ, серед яких – пошиття одягу для військових. Нещодавно заклад отримав від волонтерів велику партію тканини, тож колектив активно взявся за виготовлення  рукавиць, балаклав, флісових кофт, білизни.

Працюють щоденно не лише майстрині закладу, а також педагоги та інші члени колективу, які не є спеціалістами у кравецькій справі, проте охоче надають свою допомогу. Незабаром за роботу візьмуться у Локачинському відокремленому підрозділі центру профосвіти та майстрині з Галинівки.

Щоб завершити роботу якнайшвидше й передати такі потрібні у зимові холоди речі захисникам, працівники ЦПО просять долучатися до спільної роботи усіх небайдужих людей, які мають навички шиття. Приходити можна у кравецькі майстерні цього навчального закладу за адресою: вулиця Данила Галицького, 2 (домініканський монастир). Контактний телефон 0963435890 (Лілія Іванівна).

Учора у підрозділи, де служать випускники закладу, передали виготовлені рукавиці, теплу білизну, підшоломники, а також окопні свічки та тепловізори.

Коментарі
Теги: допомога ЗСУ, пошиття одягу для військових, Центр професійної освіти
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up