Новини

У ЦНАПі невдовзі виготовлятимуть біометричні паспорти

Архів
30 переглядів

У міськрайонному центрі надання адмінпослуг є можливість отримати їх 130. Лише цього року сюди звернулося 8529 чоловік, прийнято 6361 письмових заяв, у тому числі з питань видачі документів дозвільного характеру. Про це на черговому засіданні міськвиконкому доповіла директора центру Алла Троць.

У рамках проекту технічної допомоги Європейського союзу «Центр надання адміністративних як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» на модернізацію ЦНАПу загалом використано понад 1,7 мільйона гривень (44 тисячі 217євро), з місцевого бюджету дофінансувались ремонт другого поверху та даху приміщення. Тепер тут створено всі умови для своєчасного та якісного обслуговування. Так, прийом громадян здійснюється через електронну систему керування чергою, що видає повідомлення на інформаційні термінали та великі плазмові монітори, які знаходяться в залі очікування; первинну консультацію відвідувачі мають можливість отримати на рецепції; при зверненні відвідувачі забезпечуються бланками та зразками заяв; при необхідності внесення плати за отримання платних послуг, відвідувачі отримують рахунки для здійснення таких платежів у відділенні «Ощадбанку», що розміщену у залі очікування центру. Тут також забезпечене ведення безперервного прийому фізичних осіб та суб’єктів господарювання адміністраторами – без обідньої перерви, а у вівторок та четвер до 20.00, консультування жителів міста у телефонному режимі, за допомогою електронної пошти та через Інтернет сторінку Центру у мережі «Facebook». З квітня 2016 року на адміністраторів центру покладено повноваження реєстрації / зняття з місця проживання громадян. І це стало однією із найпопулярніших послуг – за сім місяців надійшло 2005 звернень. Адміністратори центру мають повноваження зі складання протоколів про адмінпорушення, з початку року ухвалено 894 таких постанови, якими попереджено за проживання за недійсним паспортом громадянина України, за недбале зберігання паспорту, що спричинило його втрату, або за проживання без реєстрації місця проживання. Тут ведуть і реєстр територіальної громади.
На другому місці у рейтингу затребуваності – послуги з реєстрації речових прав на нерухоме майно та фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб.
У червні у центрі запроваджено інформування заявників про результат надання замовленої послуги за допомогою СМС- повідомлення, розпочали співпрацю з комунальними підприємствами, запровадивши щовівторка прийом громадян представниками комунальних підприємств з питань укладення договорів на надання послуг. Тут надають консультації і працівники Центру безоплатної первинної допомоги. З усіх лише шість послуг відповідно до чинного законодавства є платними.
З міського бюджету виділено 250 тисяч гривень на придбання спеціального обладнання для виготовлення біометричних паспортів.

Коментарі
Теги: біометричні паспорти, цнап
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up