На головну Новини У Вербі з’явилася гімназія, а в Галинівці – вулиця Шкільна

У Вербі з’явилася гімназія, а в Галинівці – вулиця Шкільна

772

Позавчора  відбулась чергова сесія Оваднівської  сільської ради, де депутати заслухали інформацію про хід виконання сільського бюджету  та програми соціально-економічного та культурного  розвитку  сіл сільради за перший квартал року, внесли ряд змін до бюджету, затвердили розпорядження сільського голови, видані у міжсесійний період.

Крім того, було прийнято рішення про списання основних засобів, встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2020 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевого бюджету

- реклама -

Зміни торкнулись одного з освітніх закладів громади – загальноосвітня школа у селі Верба стала гімназією. У селі Галинівка присвоїли назву вулиці, яка тепер буде називатись Шкільною, а у Сусвалі дали дозвіл на приватизацію житлового будинку на вулиці Садовій. Також депутати підтримали реалізацію у сільраді районної програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на 2020-2022 роки та затвердили власну програму забезпечення особистої  безпеки громадян та профілактики правопорушень на той же період, внесли зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через сільський центр надання адмінпослуг. Окремий блок рішень стосувався врегулювання земельних відносин, також затверджено заходи щодо безпечного посіву протруєного пестицидами насіння на території сільської ради. В рамках здійснення соціального захисту населення,  сільська громада виділила п’ять тисяч гривень родині, яка постраждала у аварії, та 20 тисяч – родині з Людмильполя, у якої згоріла хата.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × пять =