Новини

У володимирчан гостював першоієрарх закордонних християн

Архів
19 переглядів

Днями місто відвідав митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон (Капрал).

Він не вперше приїздить на Волинь, адже його покійні батьки родом із села Обеніжі Турійського району. Візит отця Іларіона, котрий носить високий сан першого ієрарха РПЦ за кордоном,  не мав офіційного змісту. У Володимирі єпископ зустрічався із мером Петром Саганюком,  кліриком Свято-Успенського собору митрофорним протоієреєм Михаїлом Іванським, з котрим його поєднує багаторічне духовне спілкування, вірянами. Відвідав кафедральний собор, музей священномученика єпископа Фадея у регентському училищі, преклонився перед могилою засновника краєзнавчого братства Святого Володимира Омеляна Дверницького, котрий похований біля підніжжя храму.

Прихожани, котрим пощастило перебувати у цей час у соборі, за короткі хвилини спілкування відчули, за їх словами, сердечне тепло і смиренність отця Іларіона, істинну безмежну християнську любов до ближнього та милосердя. Вразила людей відкритість і доступність високосвященика – йому цікаво було усе, він просто і щиро розмовляв зі звичайними людьми.

-У наш час мало просто вірити у Бога, бо й темні сили також не заперечують його існування. Маємо підкріплювати й підтверджувати свою віру справами і діями, щодня й щогодини поводитися і чинити саме за Божими заповідями, – сказав отець Іларіон у своїй проповіді.

На знімку:  Одержати духовне благословення митрополита Іларіона пощастило парафіянам Успенського собору.

Коментарі
Теги: митрополит Іларіон, релігія
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up