На головну Новини У Володимирі – двоє загиблих захисників

У Володимирі – двоє загиблих захисників

116

Тиждень, шо минув від попереднього випуску газети, затьмарений лихими новинами: двох загиблих Героїв проводять в останню дорогу у Володимирі. Пам’ятаймо їхні імена!

Олег Сичевський (м. Володимир)

- реклама -

Володимирчанину Олегу Сичевському було 35. Виростав  у княжому місті, навчався у четвертій школі, дорослішав, будував плани і мрії, налагоджував сімейне життя. Аж поки у нього не увірвалася повномасштабна війна, розпочата російською федерацією.

В останній день тривожної весни Олега мобілізували до лав Збройних сил України. Служив у званні старшого солдата, одразу потрапив у найгарячіші бої на східних рубежах країни.

І місяця не провоював молодий чоловік, захищаючи батьківщину – у червні загинув у результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Берестове, що на Донеччині.

У Героя залишилися старенька бабуся, брат і цивільна дружина. Відспівали полеглого захисника в одному із найстаріших храмів міста – Василівській церкві.

Дмитро Сокоринський (м. Володимир)

А менш ніж за тиждень війна забрала життя іще одного вірного сина України, уродженця та жителя міста Дмитра Сокоринського.

27-річний майор обіймав посаду заступника командира першого механізованого батальйону. У лавах Збройних сил України – з 2012 року, закінчив  Національну академію сухопутних військ у місті Львові.

Із перших днів війни виконував свій громадянський та офіцерський обов’язок, мужньо обороняючи рідну землю від рашистів.

Дмитро Сокоринський загинув  4 липня в результаті ракетного удару під час виконання бойового  завдання на Донеччині. У нього залишились мама, дружина  та восьмимісячна донечка.

Редакція газети «Слово правди» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким загиблих захисників. Вічна пам’ять і шана Героям!

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × 4 =