Новини

У Володимирі – новий прокурор місцевої прокуратури

Архів
3 переглядів

Минулої п’ятниці у міськвиконкомі зібралися представники влади Володимира-Волинського та Нововолинська, керівники місцевих правоохоронних органів для знайомства з новим прокурором. Головний прокурор області Тарас Безрукий приїхав, що представити керівника Володимир-Волинської місцевої прокуратури, яким став Олександр Бабенков –  колишній головний прокурор з Ковеля.

Під час цієї зустрічі розповіли, що Олександр Бабенков почав працювати в прокуратурі ще у 2005 році. «На посаді керівника Ковельської місцевої прокуратури йому вдалося  досягти позитивних зрушень з усунення злочинності у регіоні. Це вплинуло на призначення його на посаді вашому регіоні”, – сказав Тарас Безрукий.

За  його словами у регіоні, підконтрольному Володимир-Волинській місцевій прокуратурі, а це два  міста і Турійський район нині спостерігається ріст рівня злочинності. Нещодавно у Нововолинську проведено затримання групи осіб, що розповсюджували наркотики, та інші заходи з виявлення  правопорушників, але це заслуга обласних правоохоронців. Попередньому керівництву не вдалося досягнути очікуваних результатів, – зазначив головний прокурор області.

Він розповів, що боротися потрібно з незаконним обігом підакцизних товарів, контрабандою наркотиків, корупцією, гральним бізнесом, ввезенням товарів без сплати мита тощо.

Дякуючи за довіру, Олександр Бабенков висловив сподівання, що  стартиметься виконати  покладені  на нього функціі, виконати визначені  завдання і поліпшити  діяльність місцевої прокуратури у  всіх напрямках.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up