На головну Новини У Володимирі – перша смерть від коронавірусу

У Володимирі – перша смерть від коронавірусу

1021

14 травня, у Володимирі-Волинському зафіксовано першу смерть від коронавірусу COVID-19. Про це йдеться на офіційному сайті міської ради. 

Повідомляється, що жертвою вірусу став мешканець міста, 1976 року народження, який за два дні до цього потрапив до лікарні та мав ряд супутніх захворювань.

- реклама -

На даний час поліція проводить роботу з контактними особами та проводиться дезінфекція ймовірних місць перебування хворого.

Міська влада звернулася до жителів міста з проханням, не зважаючи на пом’якшення карантинних заходів,  дотримуватися обмежень і без  необхідності не виходити на вулицю, а у громадських місцях чітко дотримуватися рекомендацій лікарів. Усе це у сукупності – збереже життя вам, вашим рідним і близьким!

Медики також нагадують: якщо у вас з’явились симптоми такі як кашель, ускладнене дихання, підвищена температура, інші – негайно телефонуйте до сімейного лікаря або у цілодобовий пункт невідкладної медичної допомоги за номерами телефонів 096 089 8122 або 063 754 9207 та повідомте про стан здоров’я, історію подорожей і можливого контактування з особами, хворими на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Редакція “СП” висловлює співчуття рідним і близьким померлого.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять − два =