На головну Анонси У Володимирі шукають найквітучіші балкони та подвір’я

У Володимирі шукають найквітучіші балкони та подвір’я

234

У господинь та господарів, котрі гарно доглядають за своїми обійстями, дворами і навіть балконами, є нагода позмагатись, узявши участь у загальноміському конкурсі «Квітучий Володимир», який присвячений до Дня міста.  Вік покликаний відзначити старання тих, хто власною працею і коштом робить місто привабливим, яскравим і доглянутим,  і  відбудеться уперше у Володимирі з ініціативи архітектора та дизайнера Андрія Гнатюка та за підтримки фонду «Прибужжя».

Переможців визначатимуть у таких номінаціях: «квітковий балкон», «краще озеленення прилеглої території до обійстя, місць  загального користування», «краще озеленення двору багатоповерхівок (ОСББ, ЖБК, будинок під управлінням)»,  «квітуча тераса (естетичне оформлення нежитлового приміщення)».

- реклама -

Для участі у конкурсі слід надіслати фото об’єкта, вказати адресу, ім’я учасника (за потреби також назву підприємства чи установи) і контактний телефон на поштову скриньку kvitka.volodumur2020@gmail.com або на сторінку Андрія Гнатюка у фейсбуці https://www.facebook.com/andriy.hnatyuk.

Для переможців кожної номінації плануються грошові нагороди і сюрпризи.

Уже сформовано відбіркову комісію за участі Андрія Гнатюка, флористки Тетяни Ізотової, авторки проектів громадського бюджету з озеленення міста Олена Кандиба, а також працівника управління ЖКГ Сергія Мамалиги.

Заявки на участь можна надсилати з 22-го по 24-те липня включно. Результати конкурсу оголосять на День міста 26-го липня.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять − вісім =