На головну Новини У Володимирі та на околицях вже два тижні шукають зниклу жінку з...

У Володимирі та на околицях вже два тижні шукають зниклу жінку з Харкова

184

З проханням знайти ВАЛЕНТИНУ НЕДОБУГУ, яка зникла понад 14 днів тому до редакції звернулися рідні. 

“Разом з друзями, знайомими та колегами ми перевірили всі навколишні території району, а також розмістили оголошенням в найближчих містах – Нововолинську, Червонограді, Львові, Луцьку, Рівному. На превеликий жаль результату це не дає”, – зазначає внук зниклої Валентини Василівни.

- реклама -

Ще 15 травня близько 18 години у с. Зимне, що поблизу міста Володимира (Волинська область), Валентина Недобуга вийшла з монастиря, де проживала на час евакуації у невідомому напрямку.  

Пані Валентині 67 років, орієнтовно виглядає на 50-60 років. Одягнена була у джинси та світло-зелену кофтину. Зараз може бути в іншому одязі, якщо хтось надав допомогу. 

До пошуків долучені також правоохоронні органи, які також зараз проводять слідчі дії. 

Рідні просять допомогти в пошуку, адже зникла жінка хворіє на Альцгеймера і без відповідного лікування її стан постійно може погіршуватися.  

Після тривалих пошуків родина зниклої знаходиться у відчаї та передасть фінансову винагороду в розмірі 100 тисяч гривень людям, які знайду Валентину Василівну. 

Жінка могла говорити про Харків, бо після обстрілів цього міста була евакуйована на Волинь. Можливо говорить, що хоче повернутися до Харкова та просить допомогти з доїздом і можливо хтось її підвіз до якогось з сусідніх міст чи далі (Львів, Рівне чи Тернопіль).

Якщо бачили жінку, або маєте інформацію телефонуйте за номерами: 0675772707 (внук), або 0634661066, 0502077200 чи  102.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × чотири =